SLUŽBY

Komplexní služby v oblasti filmu

01

Příprava prostorů před natáčením


 


Ve filmovém průmyslu není času nazbyt, a proto nachystáme plac rychle a bezpečně přesně dle požadavků. Přípravou natáčecích prostorů i přilehlého okolí se zabýváme mnoho let, díky čemuž dokážeme uspokojit individuální potřeby každého klienta.


02

Traffic assistant


 


Natáčení v městské zástavbě přináší řadu problémů. Jedním z těch nejčastějších je omezení dopravy a s tím spojené korektní ohraničení natáčecích prostorů. Naši proškolení profesionálové zajistí potřebné řízení a omezení dopravy při natáčení. Samozřejmostí je použití nezbytného vybavení ve formě stavěcích terčíků, vysílaček, reflexních vest a další.


03

Security filmových lokalit a techniky


 


Klid na place a v blízkém okolí je během natáčení naprostou nezbytností. Naše ostraha zajistí, aby probíhalo nerušeně a bez nezvaných hostů. Samozřejmostí je také zabezpečení filmové techniky. Pokud se natáčení přesouvá mezi vícero lokalitami a část vybavení zůstává na místě, vezmeme si na starost jeho nepřetržitou ostrahu.


04

Lock Up


 


Ve spolupráci s 1. asistentem režie uzavřeme "plac" pro chodce a zajistíme klid na záběr. Vy se tak můžete bez problémů věnovat pouze vaší práci. Omezení pohybu probíhá vždy v souladu s platnými právními předpisy. Rovněž dbáme na profesionalitu našich zaměstnanců z hlediska odbornosti i zdravotní způsobilosti. Jsme připraveni vyhovět vaším požadavkům!


Další spolupráce